11 02 2009

PEYGAMBERİMİZE(SAV) BİR GÜLDE BİZLER GÖNDERELİM

Yine bir Kutlu Doğum yaklaşıyor. kampanya zamanıdır. O Yüce Resul için bir şeyler yapma zamanıdır. Peygamberimizin Mübarek hatırasını sadece Kutlu Doğum gecelerinde değil, bütün bir sene anmalı. Peygamber sevgisini sadece Kutlu Doğum Gecelerine sığdırmamalı.

İstedik ki Mübarek mevsimlere yaklaşırken Allah Rasülü'ne yakışır bir ümmet olduğumuzu gösterelim. O Yüce Rasül'ün Mübarek Ruhuna, Âlinin, Ashab-ı Güzinin, Ehl-i beytinin, Ezvacının, Tabiinin, Tebe-i Tabiinin, tüm ictihad imamlarının, vatan ve millet savunmasında şehid düşen tüm şehidlerimizin ve tüm geçmişlerimizin ruhlarına bağışlanmak üzere Bir Milyon Yasin-i Şerif okuyalım.

Okuyabildiğimiz kadar okuyalım, dağıtabildiğimiz kadar dağıtalım.

Rabbim çıktığımız bu yolda bizlerin ve sizlerin yar ve yardımcısı olsun.

Kampanyanın bitiş tarihi olarak Kutlu Doğum Haftasının bitiş tarihi olan 20 Nisan 2009'u baz alalım.

Hz. Muhammed(s.a.v) buyurdularki:

"Yasin Kur'an'ın kalbidir. Allah'ı ve ahiret gününü niyetine alarak hiç bir kimse onu okumaz ki bağışlanmasın. Yasin'i ölülerinize okuyunuz." (Ebu Davud, Cenaiz, 24)

Arkadaşlar duası 20 Nisanda MEDİNE-İ MÜNEVVERE' de yapılacak,geçen sene bu kampanyada 1 milyon 200 bin yasin-i şerif dağıttık ,hadi gelin bu umumi duaya bizde ortak olalım,katılımlarınızı bekliyorum.Sayı beliritirseniz sevinirim.


0
0
0
Yorum Yaz