23 02 2010

ANNE TERLİĞİ(birazda gülelim değil mi?)

Geldiği yer: avustralyalıların bumerangının atasıdır, yüksek yüzdeyle hedefi vurur, vuramazsa sahibine geri döner. :Dİçeriği: radyoaktif madde icermeyen, kimyasal sonuclar olusturmayan, sadece kisa süreli noktasal fiziki acilar veren, yerden 50 santim ile 185 santim yüksekliginde ucma kabiliyeti olan, maliyeti ucuz, satisi-alisi yasal olan, ayaga giyilen ev esyasi görünümlü oldugu icin ayrica ruhsat gerektirmeyen kullanimi kolay silah. 1400 metre mesafeden nokta atis yapabilen silahlari yaratan insanlarin gecmislerinde olduklarini düsündügüm ev esyasidır.
isin kilicindan daha hizli cekilir, ehlinin elinde isabet yüzdesi yüksektir; terbiye amacliyken aksiyon antrenmani halini alir.hayatimda gordugum ilk kirmizi renkteki tomahawk fuzesidir.


Kullanımı: anne terligi aslinda q nun 007 icin yaptigi bir silahtir.bu silahin turk annelerinin eline ne zaman gectigi tam olarak bilinmemekle birlikte annelerin bunu james bonddan daha etkili kullandiklari asikardir.


şöyle ki;
anne, terligi firlattiktan hemen sonra su sozu sarfeder "getir o terligi cabuk!"...( atacaksan niye istiyon istiyosan niye atıyo dimi )

eger annenin gercekten o terligi istedigini saniyorsaniz zaten o terligi yemeyi haketmissiniz demektir.zira bu cumle tamamen kurbani bir ikilemin icine suruklemek icin söylenmiştir.siz kizgin bir anneye silahini teslim etmekle, istedigini yapmayarak anneyi daha daha cok kizdirmak arasinda bir secim yapmaya zorlanirken pattt! ikinci terligi yersiniz.
ve anne son psikolojik darbeyi indirir;
getir dedim sana o terlikleri!!!.
terligin verdigi zarar yasadiginiz psikolojik cokuntuye oranla bir hictir..


alıntı

0
0
0
Yorum Yaz